Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Turne si mama.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Turne si mama.   6/5/2009, 15:49

Britney Spears ka marrė leje nga Kevin Federline qė t’i marre me vete djemtė e saj gjatė kohės kur do tė jetė nė turne nė Evropė.
Spears do tė udhėtojnė nė Londėr ne qershor ku do tė qėndrojė pėr gjashtė javė, e duke qene se nuk ka mundesi te rikhehet ne SHBA per te pare djemte e saj, Sean Preston dhe Jayden James, ka vendosur ti marre me vete.

Kėtė e ka konfirmuar avokati i Federline, i cili ka thėnė se klienti i tij ėshtė pajtuar qė ta ndihmojė Britneyn, qe femijet te jene me afer nenes se tyre.
Pak dite me pare Spears nxorri ne faqen e saj ne internet nje lajmerim per shtim te datave koncertore ne Evrope, pas suksesit ne SHBA.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Turne si mama.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: