Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zellweger me leje.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Zellweger me leje.   6/5/2009, 15:48

Renee Zellweger ka kerkuar njė pushim nga aktrimi, sepse dėshiron ta kalojė kohėn ‘kot’. Duke mos bėrė asgjė, duke pushuar dhe duke qenė e qetė.
Aktorja ka punuar pa pushim qė nga momenti kur ėshtė bėrė e famshme, po flasim per vitet ’90. Qe prej atehere nuk ka pasur kurre kohe per pushime.
Ajo mendon se ka ardhur koha pėr njė pauzė dhe ka kėrkuar nga agjenti i saj qė t’i refuzojė tė gjitha ofertat filmike, me qėllim qė ajo tė jetė plotėsisht e qetė. E ka vertet gjasa qe te humbe ndonje rol qe mund ti jape ndonje Oscar te dyte pas atij te Cold Mountain (2004) (Aktorja me e mire jo protagoniste)


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Zellweger me leje.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: