Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.   6/5/2009, 15:45

Sir Paul McCartney i ka shkruar njė letėr tė hapur Pamela Anderson, duke i kėrkuar asaj tė ndihmojė ne promovimin e vegjetarianizmit.
Legjenda e “Beatles”, i cili ėshtė njė aktivist i palodhur i tė drejtave tė kafshėve, i ėshtė drejtuar sex-bombes se “Baywatch” tė shfrytėzojė emrin e saj nė kėtė drejtim. Ja nje pjese nga letra:

“E dashur Pamela. Ne tė dy ndajmė tė njėjtėn bindje pėr mirėqenien e planetit tonė dhe shpresoj se ju do te beni nje pune te mire per te sensibilizuar qytetaret e botes per te drejtat e kafsheve”
Ne nje konference per shtyp, kėngėtari ka shpjeguar edhe arsyet se si vegjetarianizmi ndihmon nė ruajtjen e planetit. Ai ka folur edhe per efektet e Ngrohjes Globale dhe punen qe duhet te bejme per te frenuar ato.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
McCartney & Pamela kunder ngrenies se kafsheve.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: