Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jenn vs Jenn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Jenn vs Jenn   6/5/2009, 15:43

Jennifer Aniston ka filluar nje lufte ne heshtje me Jennifer Lopez. Te dyja po bejne nje film me nje personazh qe deshiron te ngelet shtatzene.
Aniston, 40-vjeē, aktualisht ėshtė duke xhiruar “The Baster”, ku portretizon Kassie, njė grua e cila lind njė fėmijė pėrmes farezimit artificial.

Lopez, 39-vjeēare, mendohet te jete protagonistja tek “The Back-Up Plan”, njė film i cili tregon historine e nje gruaje qe duke qene vetem, mbarset artificialisht per te pasur nje njeri ne jeten e saj.
Projektet jane thuajse identike.

“Gjėja e fundit qė J-Lo mendonte, eshte te eklipsohej nga Aniston e cila po kalon nje periudhe shume te mire tani” " shkruajne gazetat amerikane.
Jennifer Aniston eshte nje prej aktoreve te filmit qe momentalisht po qarkullon ne kinema ketu tek ne " ‘He’s just not that into you’ me nje tjeter Jennifer perballe --- Connelly.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Jenn vs Jenn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: