Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obsesioni i Beyonce

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Obsesioni i Beyonce   6/5/2009, 15:42

Beyonce Knowles ka marrė kreun e box-office ne SHBA dhe Kanada. Filmi i saj i ri “Obsessed” (me disa skena goxha te dhunshme) qendron ne vendin e pare me 28.5 milionė dollarė tė fituar.
Filmi ka kushtuar rreth 20 milionė dollarė, dhe flet per nje cift, martesa e te cileve eshte ne prag te shkaterrimit nga nje i trete i tepert.
Nderkaq pason klasifikimn filmi i Zac Efron (High School Musical), “17 Again” (11.7 milionė), i ndjekur nga “Fighting” (11.4 milion).

Ne vendin e katert eshte filmi i ri i Jamie Fox dhe Robert Downey Jr. “The Soloist” (nje film shume i vleresuar nga kritika) me gjithsej 9.7 milionė te fituar ne fundjave dhe “Earth” me 8.6 milionė.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Obsesioni i Beyonce
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: