Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U2 krahash Brown GP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: U2 krahash Brown GP   6/5/2009, 15:42

U2, Girls Aloud dhe Take That, do tė shkelin jo me rrota por me kembe njeren prej pistave te Formula 1 qe transmetohet eskluzivisht ne Top Channel.
Lajmi ka dale nga Universal Records, e cila ka arritur nje marrėveshje me menaxherėt e garave pėr performanca para garave te Europes.

Seria e koncerteve, F1 Rocks, do tė zhvillohet paralel me garat e kampionatit dhe po ashtu do tė pėrfshijė yje nga bota e filmit, modės dhe sportit.

“Gjithmonė kam thėnė se ne jemi nė biznesin e argėtimit dhe kjo marrėveshje shėnon njė dimension tė ri tė Formula 1. Kam shpresa tė mėdha pėr kėtė”, ka thėnė Presidenti i F1, Bernie Ecclestone.
Te gjithe grupet e lartpermendur jane nga Britania, nga eshte edhe skuadra me suksseshme deri me tani ne F1-2009 " Brown GP, qe ne garen e fundit te Malajzise mori nje tjeter vend te pare.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
U2 krahash Brown GP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: