Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eminem feat. Lil Wayne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Eminem feat. Lil Wayne   6/5/2009, 15:40

Eminem ka edhe nje tjeter dėshire per albumin e tij te ri: Te kete nje kenge me Lil Wayne rraperi qe ka marre goxha terren ne zhanrin qe Slim Shady levron.
Ai ka lavdėruar Lil Wayne duke thėnė se ky i fundit ka mbajtur hip-hopin gjallė gjatė pauzės sė tij nga muzika, dhe ka zbuluar se ėshtė i hapur pėr bashkėpunim me tė. (hajde modesti hajde)

“Nuk ka pasur kohė pėr mua tė dal dhe tė realizoj bashkėpunime sė fundi, pasi kam qenė i mbyllur nė studio. Jam i hapur pėr gjithēka. Ka shumė artistė nė lojė dhe i respektoj, veēanėrisht tani”, ka thėnė Eminem.
Por Wayne (Lollipop) nuk ka reaguar fare ndaj kesaj. Nderkaq perpara pak muajsh Amy Winehouse rrefuzoi te kendonte refrenin e nje kenge te Eminem. Ky me pas mori ‘hak’ tek kenga ‘We made you’, qe momentalisht po xhiron ne TAR… dhe eshte fatkeqsisht, zhgenjyese.
Sidoqofte, gjykoni per vete!


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Eminem feat. Lil Wayne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: