Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shkon nė 291 numri i viktimave nė Abruco

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shkon nė 291 numri i viktimave nė Abruco   11/4/2009, 19:43

Vazhdon tė rritet bilanci i viktimave tė tėrmetit shkatėrrimtar qė goditi rajonin Italian tė Abrucos, nė fillimjavė. Mėngjesin e sotėm, ekipet e kėrkim-shpėtimit, nxorrėn nga gėrmadhat, trupin e pajetė tė njė gruaje, duke e ēuar nė 291, numrin e viktimave. Ndėrkaq, vazhdojnė operacionet nė terren, tė cilat janė pėrqėndruar, pėrpara Shtėpisė sė Studentit, nė qytetin historik tė Akuilas. Gjithashtu, po sot, u regjistruan 3 lėkundje, e para 3.3 ballė, sipas shkallės Rihter, ndėrsa dy tė tjerat, nga 3.2 ballė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shkon nė 291 numri i viktimave nė Abruco
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: