Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Athinė; Shkatėrrohet njė bandė shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Athinė; Shkatėrrohet njė bandė shqiptare   11/4/2009, 19:42

Policia greke nė Athinė, shkatėrroi njė organizatė tė tregtimit tė lėndėve narkotike dhe arrestoi 6 persona, mes tyre 4 shqiptarė e 2 sudanezė. Ata janė arrestuar nė flagrancė, nė qendėr tė Athinės, pranė Omonia-s dhe janė tė moshave 18, deri nė 32 vjeē. Nė automjetet e tyre, u sekuestruan mbi 6 kg heroinė e ndarė nė 12 pako, 2.5 kg kanabis, pėrzjerės heroine, dy peshore elektronike, si dhe 7.500 euro. Materialet nė ngarkim, iu dėrguan gjykatės, qė vendosi “burg pa afat”. Ndėrkaq, policia nė vendin fqinj, vazhdon hetimet, pėr kapjen e personave tė tjerė, qė mund tė jenė pėrfshirė nė trafikun e lėndėve narkotike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Athinė; Shkatėrrohet njė bandė shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: