Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat   11/4/2009, 19:41

Zyra pėr Mbrojtjen e Qytetarėve, reagon pėr kartat e identitetit, duke kėrkuar gjobitjen e atyre, qė nuk aplikojnė, deri nė datėn 14 qershor. Duke e cilėsuar procesin, shumė tė rėndėsishėm, kjo Zyrė, e konsideron detyrim ligjor, pajisjen me kartat, ndėrsa i bėn thirrje Ministrisė sė Brendshme, tė informojė nė mėnyrė tė vazhdueshme. Gjithashtu, ZMQ-ja, reagoi sot dhe pėr listat e votuesve, duke vėnė nė dukje se shoqėrohen nga paqartėsitė, pasi, nuk pėrcaktohen se kush jeton, jashtė Shqipėrisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
ZMQ; Tė gjobiten qytetarėt qė nuk aplikonė pėr kartat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: