Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė   25/11/2007, 18:12

Nga kėnga ka provuar tė kalojė nė botėn e modės, si modele. Nga skena e njė koncerti e festivali ka kapėrcyer nė xhirimin e njė filmi, si aktore. Dhe eksperimentet duket se nuk mbarojnė me kaq. Elsa Lila ėshtė gati tė shėnojė kthesėn e radhės. Do tė ngjitet nė arenėn e festivalit tė madh tradicional tė Radio Televizionit Publik Shqiptar, si prezantuese.
Elsa, 26-vjeēare, tashmė i ka lėnė tė gjitha angazhimet e saj nė Itali dhe ka mbėrritur nė Tiranė pėr t’ia kushtuar kohėn pėrgatitjes sė saj pėr edicionin mė tė ri tė Festivalit tė kėngės nė RTSH.
Me tė mbaruar festivalin ajo do tė largohet nxitimthi pėr nė Itali, pėr tė vijuar projektin e saj, tė cilin iu desh ta bllokonte vetėm pėr njė muaj. “Ia vlen kur e bėn pėr festivalin nga i cili unė kam dalė. Nėse s’do kishte qenė ky festival, ndoshta unė s’do tė kisha bėrė asgjė nga ēfarė kam bėrė nė gjithė kėto kohė. Ndaj ndjej se duhet ta jap kaq kontribut”, ka thėnė ajo pėr mediat shqiptare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: