Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder   3/4/2009, 17:37

Kryebashkiaku i Tiranės, Rama, sot firmosi kontratėn me qeverinė kuvajtiane, lidhur me fondin 5 milion euro, pėr rikonstruksionin e Sheshit ‘’Skėnderbej’’. Pėrfaqėsuesi i qeverisė kuvajtiane Ismail Alshati u shpreh se'' bashkėpunimi me Bashkinė e Tiranės, synon tė shtrihet dhe me gjerė, nė vepra tė tjera tė rėndėsishme”. Para njė viti, studioja arkitekturore belge 51 N4E ėshtė shpallur fituese nė konkursin e rehabilitimit tė sheshit ''Skėnderbej.''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rama,firmos kontratėn pėr rikonstruksionin e Sheshit Skėnder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: