Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri   3/4/2009, 17:35

Lidhja Demokratike e Kosovės ka kėrkuar qė autostrada qė lidh Kosovėn dhe Shqipėrinė, tė quhet Ibrahim Rugova. Kjo u bė e ditur sot gjatė njė konference shtypi nga sekretari i LDK-sė, Ramė Manaj. Manaj theksoi se autostrada qė lidh Kosovėn me Shqipėrinė, e meriton emrin “Ibrahim Rugova”, pasi presidenti i ndjerė, sipas tij, ka qenė ideator i kėsaj lidhjeje. “Ne do t’i inkurajonim qytetarėt e tė dy vendeve tona, si dhe qeveritė e tyre, qė tė mėsohen me kuptimin simbolik tė emėrtimit tė kėsaj autostrade ‘Autostrada Dr. Ibrahim Rugova’, tha Manaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
LDK, propozon emrin Ibraim Rugova pėr autostradėn Shqipėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: