Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vujiēiē: Ēdo vit nė Serbi pastrohen miliarda euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vujiēiē: Ēdo vit nė Serbi pastrohen miliarda euro   3/4/2009, 17:33

Ēdo vit nė Serbi "pastrohen" 1,7 miliardė euro, tha drejtori i Agjencisė pėr luftė kundėr pastrimit tė parave, Aleksandar Vujiēiē. Ai bėri tė ditur se nė shumicėn e rasteve bėhet fjalė pėr investime nė pasuri tė patundshme. Sipas Vujiēiē, pastrim tė parave ka edhe gjatė blerjes sė letrave me vlerė, nė privatizimin, shfrytėzimin e sipėrmarrjeve fiktive, transaksioneve nga kompanitė ofshor. Ēdo vit nė Serbi "pastrohen" para tė cilat kapin 3 deri nė 5 % tė prodhimit bruto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vujiēiē: Ēdo vit nė Serbi pastrohen miliarda euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: