Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greqia, heq pėr 6 muaj taksat aeroportuale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greqia, heq pėr 6 muaj taksat aeroportuale   3/4/2009, 17:33

Greqia heq pėr 6 muaj taksat aeroportuale, me qėllim stimulimin e turizmit, pavarėsisht krizės sė rėndė ekonomike qė ka goditur vendin fqinj. Lėvizjen e fundit tė Athinės, e konfirmuan nė njė konferencė shtypi, ministrat e Turizmit dhe tė Transporteve, Stilianidhis e Markopullos. Gjithashtu, u rekomanduan agjencitė e udhėtimit, tė paraqesin ēmime tė favorshme, pėr klientėt e tyre. Masa e re, llogaritet t’i kushtojė shtetit grek, 8 milion euro dhe pritet tė vihet nė zbatim, duke filluar nga ky muaj. Nė Greqi, turizmi pėrbėn burimin e dytė tė tė ardhurave, pas transportit detar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Greqia, heq pėr 6 muaj taksat aeroportuale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: