Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mesiē; Problemet e Ballkanit, zgjidhen duke pranuar fajet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mesiē; Problemet e Ballkanit, zgjidhen duke pranuar fajet   3/4/2009, 17:28

Presidenti kroat Stipe Mesiē, vendi i tė cilit, bashkė me Shqipėrinė, formalizon nesėr, anėtarėsimin nė Nato, veēon rėndėsinė e kėtij momenti. Nė njė intervistė dhėnė Bbc-sė, Mesiē thekson se me plotėsimin e kushteve dhe standardeve tė kėrkuara, Kroacia e Shqipėria, kanė garantuar sigurinė, si dhe njė pėrparim mė tė mirė ekonomik. Mesiē e lidh kėtė, me shtimin e angazhimit nė industrinė e mbrojtjes e hapjen e vendeve tė reja tė punės. Ndėrkaq, pėrsa i pėrket Kosovės, ai vlerėson se ėshtė njė realitet, tė cilin Serbia duhet ta respektojė, edhe pa e njohur pavarėsinė. Gjithashtu, Mesiē shprehet se e vetmja rrugė pėr normalizimin e marrėdhėnieve nė Ballkan ėshtė individualizimi i fajit, lidhur me krimet e kryera gjatė luftėrave tė viteve ’90, nė ish-Jugosllavi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mesiē; Problemet e Ballkanit, zgjidhen duke pranuar fajet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: