Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjykata e Hagės, nuk rrėzon akt-akuzat ndaj tre gjeneralėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjykata e Hagės, nuk rrėzon akt-akuzat ndaj tre gjeneralėve   3/4/2009, 17:26

Gjykata e Hagės nuk pranoi kėrkesat, pėr tė rrėzuar akt-akuzat ndaj tre gjeneralėve kroatė, tė akuzuar se kanė vrarė dhe dėbuar mijėra serbė nga Kroacia, nė gusht tė vitit ’95. Nė vendin e tyre, Ante Gotovina, Mlladen Markaē dhe Ivan Ēermak, konsiderohen heroj, pėr rolin e luajtur nė operacionin "Stuhia". Aksioni qė ata drejtuan, i riktheu Kroacisė, territoret, e pushtuar nga rebelė serbė, nė rajonin Krajina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjykata e Hagės, nuk rrėzon akt-akuzat ndaj tre gjeneralėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: