Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth   3/4/2009, 17:26

Eshtė 90 vjeē, ka katėr fėmijė, tetė nipėr, por edhe katėr milion dollarė pėr t’i shpenzuar. Mauris Dursharm, gjyshi qė fitoi llotarinė kombėtare tė Kanadasė, ka vendosur tė mos i lėrė asnjė cent pėr trashėgimtarėt e tij, por do t’i shpenzojė tė gjitha paratė duke bėrė njė xhiro rreth botės. Pasi ka provuar shansin pėr 25 vite me radhė nė lloto, gjyshi Mauris u tha gazetarėve se do tė nisė pushimet e tij qė nga Florida, apo Barbados, ndėrsa do tė kthehet vetėm kur tė mos ketė mė fuqi, ose t’i mbarohen paratė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA: I moshuari fiton llotarinė, vendos tė bėjė xhiro rreth
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: