Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 MAdona nuk lejohet tė birėsojė fėmijė nė Malavi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: MAdona nuk lejohet tė birėsojė fėmijė nė Malavi   3/4/2009, 17:24

Njė gjykatė nė Malavi, ka vendosur sot tė ndalojė yllin e popit Madona pėr tė adoptuar njė tjetėr fėmijė nga ky vend afrikan. Lajmi ėshtė konfirmuar nga tre burime tė ndryshme tė gjykatės. Grupe pėr tė drejtat e njeriut i kishin kritikuar autoritetet mė parė, sepse kishin trajtuar nė mėnyrė tė privilegjuar Madonėn. Qeveria e Malavi-sė, ishte vėnė nė shėnjestėr qė nga 2006-a, kur kėngėtarja adoptoi vogėlushin 13 muajsh, Dejvid Banda. Nuk ėshtė ende e sigurtė nėse Madona do ta apelojė vendimin e sotėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
MAdona nuk lejohet tė birėsojė fėmijė nė Malavi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: