Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė   3/4/2009, 17:08

Ferrari ka dominuar nė provat e dyta tė lira tė Ēmimit tė Madh tė Malajzisė, qė do tė zhvillohet tė dielėn nė pistėn e Sepang-ut. Mė i miri ishte Kimi Raikonen, i cili mė nė fund duket se e ka gjetur ritmin me makinėn e re F-60. Finlandezi arriti kohėn mė tė mirė, duke shėnuar nė kronometėr 1 minutė, 35 sekonda dhe 707 tė qindtat. Vetėm pak mė prapa u rendit kolegu, Felipe Masa, ndėrsa koha e tretė ishte pėr Sebastian Vetel tė Red Bull-it. Mė pas u renditėn Rosberg, Barrikelo dhe Batėn. Kampioni i botės, Hamilton, nuk mundi tė shkojė mė lart se vendi i 11-tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ferrari, dominon provat pėr Ēmimin e Madh tė Malajzisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: