Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 U2 mund te ndahen!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: U2 mund te ndahen!   3/4/2009, 17:05

Bono Vox, lideri i grupit, eshte shprehur se ai dhe The Edge, Larry Mullen Jr. dhe Adam Clayton, do te mundohen ta shijojnė nė maksimum turneun botėror 360*Tour, pasi ka gjasa qe ku te jete fundi per ta.
“Ne duam tė luajmė sa mė shumė te jete e mundur pėr publikun kėtė herė. Se kemi idene se edhe per sa kohe mund ta bejme kete, por mund te jete jo shume. Kur ngjitemi nė skenė, njerezve u pushon zemra nga emocionet, edhe me ne ndodh e njejta gje”
Megjithate U2 kane firmosur nje kontrate diskografike qe i kerkon atyre te publikojne edhe te pakten 2 albume te reja. Kontrata vlen 200 milione dollare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
U2 mund te ndahen!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: