Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit   30/3/2009, 18:21

PS hedh alarmin pėr rrezikimin e zgjedhjeve tė pėrgjithshme tė qershorit. Kryetari i Asamblesė sė PS-sė Gramoz Ruci u shpreh se qendrat e aplikimit pėr karta identiteti, janė hapur vetėm nė 40% tė territorit. Ruci theksoi se listat e votuesve tė atyre qė nuk kanė pasaportė, kanė defekte tė mėdha, pasi sipas tij, nė kėto lista mungojnė emrat e rreth 200 mijė zgjedhėsve. Sipas Rucit, lehtėsirat e ofruara nga qeveria pėr marrjen e kartės sė identitetit vetėm sa kanė ngatėrruar qytetarėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: