Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kroacia dhe Sllovenia, duhet tė pėrgjigjen ndaj propozimit p

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kroacia dhe Sllovenia, duhet tė pėrgjigjen ndaj propozimit p   30/3/2009, 18:15

Kroacia dhe Sllovenia doemos duhet tė pėrgjigjen ndaj propozimit pėr zgjidhjen e kontestit kufitar, tė komisionerit pėr zgjerimin Oli Ren deri sonte nė mbrėmje. Detajet nga propozimi i ri ende nuk janė tė njohura. Ren tha vetėm se bėhet fjalė pėr propozim shumė tė detajuar, pėr tė cilin kanė punuar ekspertė juridikė. Ai gjatė fundjavės nė Ēeki pėrsėriti se ende mund tė pėrfundohen negociatat me Kroacinė deri nė fund tė vitit 2009, nėse zgjidhet ēėshtja e bllokimit nė njė kohė tė afėrt dhe nėse Zagrebi vazhdon reformat, veēanėrisht nė jurisprudencė dhe ndėrtimin e anijeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kroacia dhe Sllovenia, duhet tė pėrgjigjen ndaj propozimit p
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: