Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oficeri amerikan, fajtor pėr vrasjen e tė burgosurve irakenė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Oficeri amerikan, fajtor pėr vrasjen e tė burgosurve irakenė   30/3/2009, 18:13

Oficeri i ushtrisė amerikane, Josef Majo, ėshtė shpallur sot fajtor, pėr vrasjen e katėr tė burgosurve nė Irak, nė vitin 2007. Njė gjykatė speciale nė bazėn amerikane tė Vilsek-ut nė Gjermani, e ka quajtur fajtor Majo-n pėr episodin ku ishin tė pėrfshirė edhe shtatė ushtarė tė tjerė amerikanė. Sipas akuzės, katėr tė burgosur irakenė janė ekzekutuar me nga njė plumb nė kokė dhe mė pas janė hedhur nė njė kanal nė Bagdad. Nė tė shkuarėn Majo ishte shpallur fajtor vetėm pėr vrasjen e njė tė burgosuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Oficeri amerikan, fajtor pėr vrasjen e tė burgosurve irakenė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: