Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obama, njofton sot planin e shpėtimit tė kompanive automobil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Obama, njofton sot planin e shpėtimit tė kompanive automobil   30/3/2009, 18:10

Administrata e presidentit amerikan Barak Obama pritet tė njoftojė sot planin e shpėtimit tė kompanive tė ndėrtimit tė automobilėve. Lajmi bėhet i ditur nga zėdhėnėsi Robert Gibs, i cili theksoi se shefi i Shtėpisė sė Bardhė eshtė detyruar tė kthejė mbrapsht njė veturė hibride, tė dhuruar nga "Fordi". Zėdhėnėsi deklaroi se pėr arsye sigurie, shėrbimet sekrete nuk e lejojnė Obamėn tė drejtojė vetė makinėn, dhe njė gjė e tillė atij i mungon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Obama, njofton sot planin e shpėtimit tė kompanive automobil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: