Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sex Sex Magic per Ciara dhe Timberlake

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sex Sex Magic per Ciara dhe Timberlake   26/3/2009, 03:50

Imagjinojme fytyren e Jessica Biel kur ka pare videon me te re te Ciares, ku ndodhet dhe i dashuri i saj Timberlake. Dyshja lepihen ne vesh dhe kudo, dhe kane nje kimi seksuale te pabesueshme mes njeri-tjetrit.
“Love, Sex, Magic” (e cila po xhiron jashtezakonisht shpesh ne TAR) ka pranuar me shume kenaqesi te ‘jepet’ ne videon e re qe eshte pak te thuash se eshte sexxxxyyyy.
Ku i dihet nese lepirjet ne vesh kane cuar ne lepirje diku tjeter pas perfundimit te xhirimeve. Edhe pse Timberlake s’mund te jete tipi i Ciares, kujtojme ketu se ajo ka qene e lidhur me 50 Cent.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sex Sex Magic per Ciara dhe Timberlake
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: