Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Si te mos ndahesh: Keshilla nga Ashton.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Si te mos ndahesh: Keshilla nga Ashton.   26/3/2009, 03:48

Ashton Kutcher ka shfrytėzuar internetin pėr t’u dhėnė fansave tė tij kėshilla rreth martesės, duke marrė si shembull lidhjen e tij (relativisht te gjate per nje lidhje hollywoody) me Demi Moore.
Kutcher, 31-vjeēar, u martua me yllin e filmit “Ghost”, 46-vjeēare, nė vitin 2005, duke u bėrė njerku i tre vajzave qė Moore i ka nga martesa e kaluar me Bruce Willis (edhe ky martuar se fundmi me nje modele).

“Mos harroni, pėrkrahje ndaj bashkeshortes nuk quhet kur sjell para ne shtepi, kjo eshte nje pjese fare e vogel. E rendesishme eshte te jesh aty per te, per ti plotesuar deshirat, dhe per te bashkejetuar emocionet”, ka thėnė ylli i ‘What Happens in ‘ duke shtuar -

“Nje tjeter kėshille e dobishme nė martesė eshte: Mos u mundo t’i zgjidhėsh problemet e saj, vetėm dėgjoi, dashuroje dhe bėhu pėrkrahės. Praktikisht te besh te kundėrten e natyrės mashkullore”.
Provojini njehere keto. Ku i dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Si te mos ndahesh: Keshilla nga Ashton.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: