Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Motrat Cruz nė video-klip tė vėllait

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Motrat Cruz nė video-klip tė vėllait   25/11/2007, 18:06

Spanjollja mė e famshme nė botė, Penelope Cruz, dhe motra e saj Monica, do tė luajnė rolin e dy aktoreve me drita tė kuqe pėr realizimin e njė video-klipi me tė vėrtetė special.
Interpretuesja e bukur e filmit “Volver” dhe protagonistja e “Paso Adelante” do tė luajnė kėtė rol pėr vėllanė e tyre Eduardo. Rock-ylli, qė ėshtė duke nxjerrė nė treg albumin e tij tė ri “Cosas Que Contar”, ka zgjedhur tė motrat pėr njė rol vėrtet pikant.
Vetė Penelope ka deklaruar: “Do tė interpretojmė dy porno-yje”. Njė gjė ėshtė e sigurt: do tė jetė njė video-klip me pėrbėrje familjare.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Motrat Cruz nė video-klip tė vėllait
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: