Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Muzika e para.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Muzika e para.   26/3/2009, 03:43

Lady Gaga ka zbuluar se i kishte kthyer shpinėn dashurisė, per tju perkushtuar muzikes, kur ai i kishte kerkuar te linte gjithcka per tu bere nje ‘Shtepiake e Deshperuar’.
“Vetėm njė herė kam qenė e dashuruar. Ai nuk dėshironte qė unė ta bėja kėtė punė. Donte qė unė tė qėndroja nė shtėpi, te laja e te hekurosja, dhe une e lashe. Kjo mė theu zemrėn, por po ashtu mė bėri tė kuptoj se muzika ėshtė dashuria ime e madhe”, ka thėnė Lady Gaga.

“Muzika kurrė nuk do tė zgjohet nje mengjes e tė mė thotė se nuk mė dashuron mė. Apo jo?”
Prandaj kane dale gjithe ato kenge, ku eshte dashuria ku eshte? Keshtu dashuria ka shkuar ne drejtim te paditur, kush e gjen te na beje nje ze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Muzika e para.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: