Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julia Roberts flet per skenat seksuale.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Julia Roberts flet per skenat seksuale.   26/3/2009, 03:39

‘Pretty Woman’ mendon se skenat e seksit me Clive Owen kanė qenė tė neveritshme.
Dyshja bashkohen per here te dyte pas ‘Closer’ ne filmin thriller-spiunazh ‘Duplicity’, por ne kete realizim kane patur shume veshtiresi per te xhiruar skenat e nxehta ne film.

“Ėshtė mirė kur e njeh aq mirė aktorin me tė cilin luan pėr t’i thėnė se ‘kjo qe po bejme ėshtė vėrtet e shpifur’. Ne nje moment tek xhironim me cep te syrit shoh ne nje prag djalin tim te vogel, duke me pare se cfare bej…. Ishte vertet e neveritshme”
Pse akoma nuk e kishte kuptuar djali cfare …. Pune ben e ema?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Julia Roberts flet per skenat seksuale.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: