Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.   26/3/2009, 03:33

Lindsay Lohan, e cila nuk ka luajtur nė nje film te suksseshem qė pas ”Mean Girls” (2004), mendon se karriera e saj po shperbehet pak e nga pak, dhe fajtore per kete jane gazetat e revistat qe cfare nuk shkruajne per te.
“Nuk mundem me. Jam bere obsesioni i medias se shkruar. Cfare nuk shkruajne per mua, dhe kjo ndikon shume ne qellimet e mia”

22-vjeēarja mesohet se ka kerkuar ndihme se fundmi per te hequr varesine nga kokaina.
Nderkaq shpesh gazetaret dhe paparacet thone se eshte vete aktorja qe i telefonon per ta fotografuar. Kjo qenka si Ciljeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan: Gazetat qe me shkaterruan jeten.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: