Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Marilyn Manson akuzohet nga ish-tastieristi Gacy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Marilyn Manson akuzohet nga ish-tastieristi Gacy   25/11/2007, 18:05

Ish-tastieristi i kėngėtarit Marilyn Manson e ka paditur atė, duke thėnė se kėngėtari i ka pėrdorur fitimet e kolegėve tė tij tė grupit pėr tė blerė gjėra makabre, siē janė skeletet.

Wayne Gacy, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Stephen Bier, e ka akuzuar Mansonin pėr blerjen e gjėrave “tė sėmura dhe tė neveritshme” siē janė shandanėt e bėrė nga eshtrat e njerėzve dhe maskat afrikane tė bėra nga lėkura e njerėzve, me paratė qė i ka huazuar nga kolegėt. Nė aktakuzėn e dėrguar nė gjykatė, Gacy ka thėnė se ėshtė mashtruar me para nga rok kėngėtari, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Brian Warner, pėr njėzet vjetėt e fundit. Ai gjithashtu e ka kritikuar Mansonin pėr shumėn e madhe tė parave qė ia ka dhėnė tė dashurės sė tij pėr t’u paraqitur nė videoklipin e kėngės “Heart Shaped Glasses”, duke thėnė se ajo shumė ka qenė “pagesa mė e madhe qė i ėshtė paguar ndonjė aktoreje nė ēfarėdo videoje muzikore gjatė historisė”. Ndėrkaq, pėrfaqėsuesit e Marilyn Mansonit nuk kanė dhėnė ende komente mbi kėto akuza.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Marilyn Manson akuzohet nga ish-tastieristi Gacy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: