Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nė pėrleshjet nė Dagestan vriten nėntė persona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nė pėrleshjet nė Dagestan vriten nėntė persona   23/3/2009, 04:02

Ta paktėn nėntė persona janė vrarė nė konfliktet e armatosura ndėrmjet forcave qeveritare dhe kryengritėsve nė republikėn ruse tė Dagestanit. Sipas njoftimeve, nė operacionet gjatė natės sė kaluar kundėr kryengritėsve tė armatosur, janė vrarė pesė pjestarė tė ministrisė sė brendshme.Agjencia e lajmeve RIA Novosti ka bėrė tė ditur se operacioni kundėr kryengritėsve do tė vazhdojė edhe gjatė ditės sė sotme. Nė Republikėn ruse tė Dagestanit, me popullatė kryesisht myslimane, janė shpeshtuar konfliktet midis kyrengritėsve dhe forcave qeveritare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nė pėrleshjet nė Dagestan vriten nėntė persona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: