Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reno kthehet nė Francė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Reno kthehet nė Francė   23/3/2009, 03:50

Prodhuesi francez i automobilave RENO do tė kthej njė pjesė tė prodhimtarisė serike nė Francė. Nga vendimi i kėtillė janė tė goditur repartet prodhuese nė Slloveni, prej ku prodhimtaria e njė serie tė tėrė do tė bartet nė para-lagjet e Parisit. Sipas informatave tė agjencisė sė lajmeve FRANS PRES, bėhet fjalė pėr modelin RENO KLIO DY i cili nė tė ardhmen do tė prodhohet nė fabrikėn Flins. Atje do tė hapen 400 vende tė reja pune. Aktualisht, nga RENO-ja muajin e kaluar ankoheshin pėr rėnien e madhe tė fitimit, kurse shitja nė Evropė ra pėr mė shumė se shtatė pėr qind. Qeveria franceze pastaj ndau njė ndihmė prej 3 miliardė eurosh pėr prodhuesit e vet tė automobilave, por kėrkonte si kompensim qė kompanitė t’i mbajnė vendet e punės dhe repartet nė Francė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Reno kthehet nė Francė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: