Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin   23/3/2009, 03:48

Pėrfaqėsuesi special i Bashkimit Evropian, pėr siguri dhe polik tė jashtme, Havier Sollana, sot pėrshėndeti vendimin e presidentit amerikan Barak Obama, pėr ripėrtrirjen e lidhjeve me Iranin. Sollana shpreson se Teherani do t’i pėrkushtojė vėmendje video-porosisė sė sotshme drejtura popullit irakian dhe liderėve tė tij. Obama ne atė porosi thotė se Irani mund tė fitojė vend legjitim nė bashkėsinė e popujve, nė rast se heq dorė nga terrori dhe zotohet pėr paqe. Shpallja e porosisė sė Obamės pėrputhet me festėn e vitit tė ri Iranian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Solana pėrshėndet vendimin e Obamės pėr Iranin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: