Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie: Kam menduar se do tė jem nėnė e vetme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie: Kam menduar se do tė jem nėnė e vetme   24/11/2007, 22:11

Aktorja e famshme, Angelina Jolie, ka thėnė se ėshtė e gėzuar qė jeton bashkė me Brad Pittin, pasi qė frika e saj, se do tė pėrfundonte si nėnė e vetmuar, ka marrė fund.
“Pėr mua ka shumė kuptim qė e kam Bradin nė jetėn time, dhe sė ėshtė bashkė me katėr fėmijėt tanė”, ka thėnė ajo.
“Kam qenė e pėrgatitur, madje kisha dhėnė edhe dorėheqje nga obligimet e mia, pėr t’i rritur ata pa baba”.
Bukuroshja 32-vjeēare pranon se ishte nė kėrkim tė njė babai tė fėmijėve tė saj tė adoptuar, kur e kishte takuar Bradin.
“Ajo ēfarė doja ishte tė gjeja dikė qė, nė rend tė parė dhe para sė gjithash, do tė ishte njė baba i mirė, sepse unė veēse isha prind i dikujt”, ka pėrfunduar Jolie.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie: Kam menduar se do tė jem nėnė e vetme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: