Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shalke 04 kėrkon Oliver Kan nė postin e drejtorit sportiv

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shalke 04 kėrkon Oliver Kan nė postin e drejtorit sportiv   20/3/2009, 04:45

Ish-portieri i kombėtares gjermane dhe Bajernit tė Mynihut, Oliver Kan, i cili para kėtij sezoni u largua nga aktivitetet sportive, ka marrė njė ofertė tė re, jashtė fushave tė blerta. Shalke 04 ka kontaktuar me Kanin dhe i ka ofruar vendin e drejtorit sportiv. Ende nuk ka pėrgjigje nga Kani, por as nga Shalke, mbi njė pėrgjigje tė mundshme tė ofertės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shalke 04 kėrkon Oliver Kan nė postin e drejtorit sportiv
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: