Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rusia ndalon gjuetinė e kėlyshėve tė fokės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rusia ndalon gjuetinė e kėlyshėve tė fokės   20/3/2009, 04:41

Rusia ndalon gjuetinė e kėlyshėve tė fokės, aktivitet qė vetė kryeministri Putin, e cilėsoi tė pėrgjakshėm. Pikėrisht sot u morr vendimi nė fjalė, qė synon edhe ruajtjen e biodiversitetit nė Rusi. Sipas shtypit, numėri i fokave nė Rusi, ėshtė pakėsuar me njė tė tretėn, gjatė 10 viteve tė fundit, duke arritur nė shifrėn 200 mijė, si pasojė e gjuetisė pa kriter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rusia ndalon gjuetinė e kėlyshėve tė fokės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: