Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shqiptarėt kanė shpenzuar 100 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shqiptarėt kanė shpenzuar 100 milionė dollarė   20/3/2009, 04:40

Shqiptarėt kanė shpenzuar mė shumė se 100 milionė dollarė, nė lojėrat e fatit, gjatė vitit 2008, duke shėnuar njė rritje nė masėn 70%, krahasuar mė njė vit mė parė. Lajmi ėshtė dhėnė nga drejtoria e tatim-taksave, sipas sė cilės, shpenzimet nė lojėrat e fatit, pėrfshirė edhe bastet sportive, gjatė 2007-ės, ishin 60 milionė dollarė. Vetėm gjatė janarit, nė kėtė sektor ėshtė shėnuar rritje e tė ardhurave nė masėn 30%, krahasuar me janarin e 2008-ės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shqiptarėt kanė shpenzuar 100 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: