Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aniston sėrish puthė njė mashkull sykaltėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aniston sėrish puthė njė mashkull sykaltėr   24/11/2007, 22:00

Pas Brad Pittit, nė jetėn e Jennifer Anistonit ėshtė futur njė bukurosh i ri. Sipas tė gjitha gjasave aktorja ėshtė dorėzuar para sharmit tė Jason Lewisit, tė cilin pjesa femėrore e publikut e mban mend nga Smithi, bukurosh i filmit "Sex and the City".
Thashethemet pėr lidhjen e tyre kanė filluar, pasi janė parė bashkė nė njė darkė intime nė New York.
Flitet qė ata ishin takuar qysh nė muajin prill tė kėtij viti, nė ndejėn Absolut Vodka, por janė dashuruar nė njėri-tjetrin rishtazi nė rrugėt e Malibu-s, derisa shėtisnin qentė e tyre.
"Janė takuar disa herė. Ai mendon se ajo ėshtė e shkėlqyeshme dhe thjesht kanė gjetur njėri-tjetrin. Ėshtė qesharake se sa kanė gjėra tė pėrbashkėta", ka thėnė njė burim pėr revistėn britanike Closer.
Duket qė Jasoni i pėlqen shumė, por tani pėr tani po takohen fshehurazi sepse Jennifer ka frikė nga presioni qė fama e saj do tė kishte nė lidhje".

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aniston sėrish puthė njė mashkull sykaltėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: