Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shefer, kundėr reduktimit tė trupave tė KFOR-it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shefer, kundėr reduktimit tė trupave tė KFOR-it   20/3/2009, 04:39

Sekretari i Pėrgjithshėm i NATO-s Jap de Hop Sheffer ka tėrhequr vėrejtjen kundėr zvogėlimit tė ndjeshėm tė pranisė ushtarake nė Kosovė. Reagimi i kreut tė NATO-s erdhi pas lajmit se Spanja do tė tėrheqė gjithė trupat qė janė nė kuadėr tė KFOR-it. Aktualisht nė Kosovė janė 630 ushtarė spanjollė. Sipas Scheffer "ēdo ndryshim duhet tė merret brenda Aleancės kur tė biem dakord se kushtet e sigurisė dhe ato politike e lejojnė njė gjė tė tillė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shefer, kundėr reduktimit tė trupave tė KFOR-it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: