Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sot, varroset 17 vjeēari Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak d

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Sot, varroset 17 vjeēari Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak d   15/3/2009, 20:30

Sot, varroset 1E diel 15,mars 2009

Sot, do tė bėhet ceremonia e varrimit pėr 17 vjeēarit Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak ditėsh nė tragjedinė qė ndodhi nė Winnenden tė Gjermanisė. Varrimi i tė ndjerit do tė bėhet nė fshatin Tėrdefc, nė komunėn e Drenasit. Halilaj ishte vrarė tė mėrkurėn nė shkollėn ku mėsonte, nga njė nxėnės i cili vrau gjithsej 15 perona nė mesin e tyre ishin 9 nxėnės 3 arsimtarė si edhe tre kalimtarė tė rastit. Halilaj ishte e vetmja viktimė mashkull e kėsaj shkolle tė gjitha tė tjerat ishin femra. 17 vjeēari Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak ditėsh nė Gjermani Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sot, varroset 17 vjeēari Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak d   16/3/2009, 01:02

Kjo ngjarje qe ka tronditur Gjermanin Mund te quhet nje tragjedi e madhe , Ngushllime per familjaret e viktimave sidomos per familjen kosovare...

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Sot, varroset 17 vjeēari Ibrahim Halilaj, i vrarė para pak d
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: