Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur   12/3/2009, 17:10

Radio britanike "Tok Sport" ka dhėnė lajmin, se policia angleze ka hapur njė hetim rreth dyshimeve, se trajneri i Interit, Zhoze Murinjo, ka goditur me grusht njė tifoz tė Manēester Junajtid, nė pėrfundim tė ndeshjes sė mbrėmshme pėr Ligėn e Kampio-neve. Sipas kėtij burimi, policia po vėzhgon imazhet e telekamerave, nė ēastet kur dyshohet tė ketė ndodhur incidenti. Lajmi ėshtė dhėnė edhe nga gazeta "Gardian", qė ka cituar denoncimin e tifozit, por gjithēka ėshtė pėrgėnjeshtruar nga klubi i Interit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tok Sport: Policia angleze, heton trajnerin e Interit, Mur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: