Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore   12/3/2009, 17:06

Njė e re nga Gjirokastra, me nėnshtetėsi franceze, ka denoncuar nė prokurorinė e rrethit 3 punonjės policie. Sipas 26 vjeēares, policėt e kanė dhunuar gjatė ndalimit, si dhe e kanė ngacmuar seksualish. Denoncimi ėshtė bėrė mė datėn 25 shkurt. Marjola Bone Karagjozi, jeton nė Francė dhe ishte kthyer nė Gjirokastėr pranė familjes, por peripecitė i kanė nisur pas ndalimit nga njė polic rrugor. Por drejtoria e policisė sė Gjirokastrės, me anė tė zėdhėnėsit Gentian Mullai e pėrgenjėshtroi rastin nė fjalė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjirokastėr: E reja, denoncon pėr ngacmime policinė rrugore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: