Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PE, voton pro zgjatjes sė mandatit tė Gjykatės sė Hagės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: PE, voton pro zgjatjes sė mandatit tė Gjykatės sė Hagės   12/3/2009, 17:06

Parlamenti Evropian voton sot rezolutėn me tė cilėn kėrkohet vazhdim i mandatit tė Gjykatės sė Hagės, tė paktėn edhe dy vjet. Me rezolutėn e PE-sė pėr Kėshillit tė Sigurimit tė Kombeve tė Bashkuara kėrkohet vazhdimi i punės sė Gjyaktės sė Hagės qė krimet e mėdha tė luftės tė mund tė ndėshkohen. Kjo rezolutė dje fitoi mbėshtetjen e grupeve parlamentare nė Parlamentit Europian, liderėt e Bashkimit Evropian dhe Komisionit Evropian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
PE, voton pro zgjatjes sė mandatit tė Gjykatės sė Hagės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: