Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim   12/3/2009, 17:05

Gjykata Kushtetuese nė Itali ka vėrtetuar vendimin e qeverisė nė lidhje me procesin kundėr agjentėve tė CIA-s, tė cilėt akuzohen pėr rrėmbimin e njė egjiptiani nė Milano, tė dyshuar pėr terrorizėm, njofton agjencia Ansa. Nė Milano janė duke u gjykuar 34 persona, midis tė cilėve 26 agjentė tė CIA-s, pėr shkak tė rrėmbimit tė ish-imamit Abu Omar, tė akuzuar pėr terrorizėm. Omar ka deklaruar se organet hetuese e kanė torturuar gjatė marrjes nė pyetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: