Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Masakra nė Gjermani, mes tė vdekurve njė kosovar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Masakra nė Gjermani, mes tė vdekurve njė kosovar   12/3/2009, 17:04

Ėshtė shqiptar e vetmja viktimė mashkull, mes adoleshentėve tė vrarė dje nga 17 vjeēari gjerman Tim Kreēmer, nė njė shkollė tė mesme nė Vinenden, pranė Shtutgardit. Ai quhet Ibrahim Jeniaj, por nuk jepen detaje tė mėtejshme. Te 8 viktimat e tjera tė shkollės janė vajza, pasi sipas hetuesve Kreēmer i urrente ato, si dhe 3 mėsues. 3 viktimat e tjera tė ēmendurisė sė 17-vjeēarit, janė pas largimit nga shkolla, deri sa u vra nė pėrleshje me policinė. Drejtori i policisė sė Vinendenit, Ralf Mishelfelder, deklaroi sot, se Kreēmer luante shpesh muajt e fundit lojėra tė dhunėshme nė kompjuter, si dhe ishte stėrvitur nė qitje me pistoletė. Sipas tij, ende nuk janė zbardhur plotėsisht shkaqet qė e ēuan tė riun nė ndėrmarrjen e masakrės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Ngushllime per Familjen e te riut Kosovar...   14/3/2009, 16:19

Pra ngushllime edhe per familjet e tjere e te ndjerve,eshte vertet nje tmer i madh.
Po kjo nuk esht hera e par qe po ndodh ksi raste ne gjermani...

Qka me ben te ndjehem edhe me keq se djali nga Kosova ishte me paterica dhe nuk mund tė lėvizte nė momentin e tragjedisė. Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Masakra nė Gjermani, mes tė vdekurve njė kosovar   14/3/2009, 16:31

------- Ngushllime per Familjen e te riut Kosovar------


Pra ngushllime edhe per familjet e tjere e te ndjerve,eshte vertet nje tmer i madh.
Po kjo nuk esht hera e par qe po ndodh ksi raste ne gjermani...

Qka me ben te ndjehem edhe me keq se djali nga Kosova ishte me paterica dhe nuk mund tė lėvizte nė momentin e tragjedisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Masakra nė Gjermani, mes tė vdekurve njė kosovar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Masakra nė Gjermani, mes tė vdekurve njė kosovar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: