Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tajvan, njė sih-i burgosur i kėrkon qeverisė tė kthehet nė q

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tajvan, njė sih-i burgosur i kėrkon qeverisė tė kthehet nė q   10/3/2009, 04:01

Njė ish-i burgosur 45 vjeēar nė Tajvan i ka kėrkuar policisė, qė tė kthehet nė qeli. Kėrkesa ėshtė bėrė prej tij, pasi u gjet duke fjetur nė rrugė si endacak, meqė kishte hasur vėshtirėsi nė gjetjen e njė vendi pune, pasi kishte kryer 10 vjet burg. Policėt i kishin ofruar njė drekė endacakut, por nuk ia plotėsuan dėshirėn pėr ta rikthyer nė burg, ku ai pretendonte se do tė kishte tė sigurtė strehimin dhe ushqimin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tajvan, njė sih-i burgosur i kėrkon qeverisė tė kthehet nė q
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: