Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ndryshohet sėrish ligji pėr kthimin dhe kompensimin e pronav

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ndryshohet sėrish ligji pėr kthimin dhe kompensimin e pronav   10/3/2009, 03:54

Kuvendi, sėrish ndryshon ligjin pėr kthimin dhe kompensimin e pronave. Nė komisionin e ligjeve, drafti i ministrisė sė Ekonomisė, kaloi vetėm me votat e demokratėve. Opozita, madje dhe republikanėt, kundėrshtuan. Sipas projektit, me ēmim tregu, shteti i shet tokėn biznesit, qė e ka atė nė pėrdorim, edhe nė rast refuzimi tė pronarit legjitim, tė kėsaj tokė. Zėrat kundėr, argumentuan se shkelet e drejta e pronėsisė. Nėse as shoqėria qė ka nė pėrdorim tokėn dhe as pronari legjitim nuk janė tė interesuar pėr tė, shteti e nxjerr nė ankand dhe tė ardhurat kalojnė nė fondin e kompensimit financiar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ndryshohet sėrish ligji pėr kthimin dhe kompensimin e pronav
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: