Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish   10/3/2009, 03:51

Trajneri i kombėtares shqiptare, Ari Han ėshtė shprehur i kėnaqur nga forma e mirė qė po kalojnė sulmuesit kuqezinj, nė kampionatet e ndryshme tė Europės. Ai ka pėrmendur nė veēanti Hamdi Salihin dhe Besart Berishėn, tė cilėt shėnuan nė fundjavė nga dy gola secili. Burime nga Federata Shqiptare e Futbollit, bėjnė tė ditur se tekniku holandez vlerėson maksimalisht periudhėn pozitive tė dy lojtarėve. Tashmė pritet qė ndaj Hungarisė mė 28 mars dhe Danimarkės mė 1 prill, dyshja titullare e sulmit tė jetė Salihi-Berisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Trajneri Ari Han, i kėnaqur me dyshen sulmuese Salihi-Berish
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: